Дні науки в навчально-науковому інституті економіки та бізнесу

У навчально-науковому інституті економіки та бізнесу відбулися Дні науки на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування.

Колектив кафедри фінансів, обліку та банківської справи разом зі здобувачами бере активну участь у наукових дослідженнях з питань розвитку державних фінансів, бюджетно-податкової політики, міжбюджетних відносин, банківської системи, страхового менеджменту, адже становлення ринкової економіки активізувало процеси розвитку фінансових відносин у країні та створило передумови для окреслення нових структурних складових  фінансової системи.

У рамках проведення днів науки 17 квітня 2023 року у формі дистанційного наукового семінару на тему: «Специфіка фінансового забезпечення суб’єктів господарювання в умовах невизначеності» було презентовано результати наукових досліджень здобувачів 1, 2, 3, 4 курсів та магістрантів кафедри фінансів, обліку та банківської справи, підтвердженням чого є апробація матеріалів у формі публікації тез у збірниках наукових конференцій (IX Міжнародній науково-практичної конференції «Пріоритети розвитку фінансів, менеджменту та маркетингу: традиції, моделі, перспективи» (10.01.2023-11.01.2023, м. Київ – Дніпро – Кам’янець-Подільський, Україна); ІІ Міжнародної наукової конференції «Стратегічні напрямки розвитку науки: фактори впливу та взаємодії» (07.04.2023, м.Рівне, Україна); III Міжнародної науково-теоретичної конференції «Theoretical and practical scientific achievements: research and results of their implementation» (07.04.2023, м. Піза, Італійська Республіка); III Міжнародної науково-теоретичної конференції «Modernization of science and its influence on global processes» (14.04.2023, м. Берн, Швейцарія), ІІІ Міжнародної наукової конференції «Розвиток наукової думки постіндустріального суспільства: сучасний дискурс» (28.04.2023, м. Львів, Україна); І Міжнародної наукової конференції «Наукові орієнтири: теорія і практика дослідження» (14.04.2023, м. Харків, Україна).