Дні науки в НН ІКМ

У навчально-науковому інституті культури і мистецтв продовжуються Дні науки.

26 квітня відбулася VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Формула творчості. Теорія та методика мистецької освіти», яка проводиться за ініціативи кафедри дизайну навчально-наукового інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Співорганізаторами конференції виступили: Житомирський державний університет імені Івана Франка, Запорізький національний університет, Криворізький державний педагогічний університет, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, Краматорський фаховий коледж технологій та дизайну.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася в.о. директора НН ІКМ, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Продан, підкресливши актуальність розширення векторів інноваційного розвитку вітчизняної мистецької освіти та визначення нових пріоритетних напрямів залучення й співпраці з міжнародною спільнотою.

Тематичні напрями конференції:

1. 1. Актуальні питання сучасного мистецтва та дизайну;
  2. 2. Інноваційні технології візуалізації у мистецтві та дизайні;
  3. 3. Мистецька освіта України у контексті глобалізації та полікультурності;
  4. 4. Сучасне образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво України;
  5. 5. Міжнародна науково-практична мистецька та дизайнерська діяльність.

VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Формула творчості. Теорія та методика мистецької освіти» стала прекрасною нагодою для науковців, викладачів, здобувачів освіти обмінятися науковим та практичним досвідом, новими напрацюваннями та методиками. Висловлюємо сподівання, що ця конференція стане не лише вагомим внеском у розвиток української освіти, але й окреслить нові шляхи для вирішення нагальних завдань вищої мистецької освіти у нашій країні.

За результатами конференції буде сформовано електронний збірник матеріалів.

Інформаційний центр НН ІКМ