Честь спортивній професії: крок до життєвого успіху!

У рамках Днів науки, академічної мобільності та угоди про співпрацю проведено науково-спортивний квест-конкурс «Честь спортивній професії: крок до життєвого успіху!».

27 квітня 2023 року, в рамках Днів науки, академічної мобільності та угоди про співпрацю, ДЗ «Луганський національний університет  імені Тараса Шевченка» (кафедрою теорії та методики фізичного виховання, доц. Отравенко О.В.) та КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради (кафедрою фізичного виховання та спортивного вдосконалення, проф. Школа О.М.) проведено між здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спільний науково-спортивний квест-конкурс «Честь спортивній професії: крок до життєвого успіху!» у режимі онлайн на платформі ZOOM. Конкурс проходиву три тури:

1 тур ‒ тестові завдання з освітніх компонентів  професійного циклу;

2 тур ‒ домашнє завдання (презентація або відео до 3 хв.  «Мій улюблений вид спорту»);

3 тур ‒ круглий стіл «Професійна підготовка фахівців фізичної культури і спорту в умовах воєнного часу».

В конкурсі взяло участь 16 учасників, які ретельно готувалися та на високому рівні представили свої наукові та практичні доробки, що сприяло підвищенню якості освітнього процесу, засвоєнню здобувачами вищої освіти певного рівня та обсягу знань, умінь, інших компетентностей вимогам ОПП «Фізична культура, спеціальність 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)» ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» та ОПП  «Фізична культура і спорт (Фітнес)», спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» КЗ «ХГПА» ХОР.

Серед учасників ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» лідерами стали: здобувач вищої освіти 4 курсу Іванов Кирило, здобувачі вищої освіти 3 курсу: Богдан Талалай та Валерія Воробйова.

Серед учасників КЗ «ХГПА» ХОР кращими були: здобувачі вищої освіти 2 курсу Козлова Дар’я, Костилєва Ірина, Сокол Анастасія та Чорний Андрій; здобувачі вищої освіти 3 курсу Полоус Вікторія та Лєсніков Юрій.

Всі учасники виявили високий професійний рівень знань та вмінь, були нагороджені дипломами і грамотами.

Організатори Конкурсу бажають всім учасникам творчих успіхів у подальшому навчанні, науці та спорті!

Кафедра теорії та методики фізичного виховання