Наймузичніше засідання Молодіжного клубу східних культур

На факультеті іноземних мов відбулося засідання Молодіжного клубу східних культур, присвячене традиціям і сучасним тенденціям музики країн Далекого Сходу.

Загальновідомо, що східна музика стала дуже популярною серед молоді як в Україні, так і в усьому світі. 15 березня кафедра східних мов провела чергове засідання Молодіжного клубу східних культур, в якому взяли участь здобувачі освіти, що вивчають китайську та японську мови, а також їх викладачі. Засідання було присвячене традиціям та сучасним музичним тенденціям країн Далекого Сходу, зокрема Китаю та Японії.

Першою слово взяла здобувачка освіти ОП «Мова і література (японська, англійська)» Воропаєва Олександра, яка підготувала доповідь та презентацію про музику вокалоїдів (VOCALOID). Вокалоїди – це віртуальні співаки, донорами голосів для яких виступають популярні азіатські співаки. Тема доповіді стала дискусійним питанням на зустрічі.

Хімочка Ірина, здобувачка освіти ОП «Мова і література (китайська, англійська)» розповіла про особливі музичні інструменти країн Далекого Сходу. Артем Саміло, який вивчає японську мову, повідомив про життя і творчість всесвітньовідомої легендарної японської співачки Мікі Мацубара (松原 みき). Олена Жуйкова, яка вивчає китайську мову, поділилася відомостями про Пекінську оперу (京剧) та її історичні витоки. Степаниця Анна поділилася інформацією щодо життя і творчості сучасного співака Фуджі Казе (藤井 風), який є дуже популярним серед молоді. Назаренко Аліна виступила з доповіддю про особливості творчості японської вокально-танцювальної групи Babymetal (ベビーメタル). Дмитро Гончар ознайомив присутніх з театром Кабукі (歌舞伎), що становить синтез співу, музики, танцю і драми.

Засідання було наповнене музикою. Всі присутні мали змогу висловити свої враження, послухати гарну музику, поспілкуватися.

Запрошуємо всіх бажаючих долучатися до засідань клубу та стати частиною нашого дружнього колективу!

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка