До Всесвітнього дня книги та авторського права

Всесвітнього дня книги та авторського права здобувачі інституту педагогіки і психології  відвідали Лубенську міську бібліотеку для дорослих ім. В. Леонтовича.

Цей день для всіх, хто любить читати та з повагою ставиться до книги. Відзначають це свято задля привернення уваги до культури писемного слова, збереження  культури читання,  підсилення інтересу до книги як джерела знань, а також до питань авторського права і захисту інтелектуальної власності.

Здобувачі освіти дізнались про  цікаві книги для сучасної молоді, які були екранізовані. Працівник бібліотеки порекомендувала познайомитися із літературними творами, які варті читання. Серед них: науково-фантастичний твір-розповідь «Квіти для Елджернона», написаний американським письменником-фантастомДеніеломКізом; роман англійського письменника Вільяма Сомерсета Моема «Розмальована вуаль»; науково-фантастичний роман жахів американського письменника та сценариста Річарда Метісона «Я – легенда»; роман-бестселер німецького письменника Бернхарда Шлінка «Читець»; історичний роман Маркуса Зузака «Крадійка  книжок»; роман англійської письменниці Джоджо Мойєс «До зустрічі з тобою»; психологічний трилер Поли Гоукінз «Дівчина у потягу»; фентезійний літературний цикл польського письменника Анджея Сапковського «Відьмак»; науково-фантастичний роман американської письменниці Вероніки Рот « Віддана».

Читаймо, мудрішаймо, поважаймо книгу, шануймо авторів!

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка