Засідання політико-правого клубу

4 травня 2023 року відбулося засідання політико-правового клубу «Analityka».

У рамках заходу здобувачі спеціальностей «Політологія», «Соціологія» та «Міжнародні відносини» разом з викладачами навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук доєдналися до онлайн-обговорення  експертами Школи політичної аналітики проблеми «БРІКС – альтернатива Заходу? Міжнародна безпека у глобальному та локальному вимірах».

Питаннями до обговорення стали наступні: Чи можна вважати, що коаліція країн БРІКС стане альтернативним-опонентом «колективному Заходу»? Які інтереси в межах БРІКС країни просувають і які вигоди вони мають від такого формату взаємодії?  Якими є перспективи БРІКС – з акцентом на те, що саме не дозволяє посиленню співпраці? Які світові виклики згуртовують ці країни?

Дякуємо спікерам за цікавий захід і можливість доєднатися до дискусії.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка