Сертифікат підвищення кваліфікації

Викладачі НН ІІМВСПН взяли участь у програмі розроблення та експертизи завдань ЄФВВ та отримали сертифікат підвищення кваліфікації.

Так, Вовк С. (завідувачка кафедри політології та правознавства) та Хобта С. (доцент кафедри філософії та соціології) отримали ще один сертифікат підвищення кваліфікації за програмою розроблення та експертизи завдань ЄФВВ. Тренінги та сам процес розробки і експертизи тривали майже 3 місяці,  але цей досвід став важливим кроком для викладачів на шляху постійного удосконалення.

Вовк С. та Хобта С. зичать вступникам до магістратури за спеціальностями 052 «Політологія» та 054 «Соціологія» успіху та впевненості під час єдиного фахового вступного випробування, бажають витримки, ясного мислення і впевненості в своїх силах. Нехай пам’ятають, що кожне завдання – це можливість продемонструвати свій потенціал і вміння. Головне вірити в себе.  Нехай результати стануть результатом працьовитості та таланту, і відкриють шлях до бажаної освіти та майбутніх успіхів.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка