Курси підвищення кваліфікації в Інституті Конфуція

Викладачі китайської мови факультету іноземних мов пройшли курси підвищення кваліфікації в Інституті Конфуція.

Викладачі кафедри східних мов з 19.06.2023 по 23.06.2023 проходили курси підвищення кваліфікації «Синологічні студії у синхронії і діахронії» від Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету.

19 червня відбулася лекція “Основні підходи до визначення науки домодерного Китаю” від президента Української асоціації китаєзнавців Кіктенка В.О.

21 червня прослухали лекцію “Штучний інтелект і науковець: проблематика створення китаєзнавчого дослідження” від кандидата філологічних наук, доцента Любимової Ю. С. і викладача Далте О. Ю.

23 червня відбулися заключна дискусія “Актуальні проблеми китаєзнавства”, у якій взяли участь викладачі китайської мови зі всієї України.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка