Договір про співпрацю з Новосанжарським ліцеєм

Факультет іноземних мов підписав Договір про співпрацю з Новосанжарським ліцеєм.

26 квітня 2023 з ініціативи факультету іноземних мов було підписано Договір про співробітництво з Новосанжарським ліцеєм Новосанджарського району Полтавської області.

У рамках профорієнтаційної роботи в.о. декана факультету іноземних мов доктор філологічних наук, професор Вікторія Дмитренко та в.о. завідувача кафедри романо-германської філології кандидат педагогічних наук Ольга Юніна ознайомили одинадцятикласників з умовами вступу та перевагами навчання в ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», а також специфікою факультету іноземних мов, його структурою й спеціальностями, професорсько-викладацьким складом. Увага також була акцентована на можливостях, які відкриваються завдяки диплому про вищу освіту зі знанням іноземних мов.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка