Психологічна адаптація першокурсників

В університеті відбулася зустріч-знайомство першокурсників з керівником Центру психологічного відновлення та адаптації.

11 листопада деканат навчально-наукового інституту економіки та бізнесу разом з едвайзерами перших курсів організували зустріч студентів з Антоном Назмієвим, керівником Центру психологічного відновлення та адаптації ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Він розповів студентам, що метою діяльності Центру є надання соціально-психологічної підтримки у психологічному відновленні та адаптації найбільш вразливих категорій здобувачів освіти, учителів, викладачів, населення, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, осіб з тимчасово окупованої території, військовослужбовців-учасників бойових дій у громаді, а також познайомив першокурсників із завданнями та напрямками діяльності Центру.

Антон Назмієв познайомив учасників зустрічі з важливою на сьогодні методикою, яка дозволяє відволіктися від того, що відбувається зараз. Ця вправа називається «Безпечне місце» . Всі присутні з зацікавленням взяли участь у проведенні вправи під його керівництвом, в результаті чого отримали неочікувані емоції та відчуття, якими наприкінці вправи поділилися один з одним.

Зустріч пройшла в спокійній, затишній атмосфері та лишила по собі приємні враження.

Команда проєкту