Візит делегації Спілки ректорів

14-17 листопада 2022 року керівник Проєкту ЄС «Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення миру» Віталій Курило відвідав Польщу у складі делегації Спілки ректорів закладів вищої освіти України.

Метою візиту стала участь у польсько-українському ректорському семінарі. Очолив делегацію голова Спілки ректорів України Петро Куліков, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури.

Представником від Луганського національного університету став Віталій Курило, перший проректор, голова Вченої ради Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

У перший день делегація Спілки ректорів відвідала Університет Марії Кюрі-Складовської. Основними темами спілкування з Ректором проф. Радославом Добровольським та проректорами університету стали: плани майбутньої співпраці у теперішніх складних умовах та допомога українським біженцям та студентам. Також польськими колегами було висловлено бажання взяти участь у відбудові України після війни.

Другий день візиту проходив у Люблінському католицькому університеті Іоанна Павла ІІ. Захід був присвячений підведенню підсумків реалізації проєкту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів – задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти» у 2022 році та підписання Спільної резолюції, яка включає рекомендації для міністрів освіти і науки та ректорів закладів вищої освіти обох країн.

Під час виступів членів української делегації неодноразово лунали слова вдячності польським колегам та всьому польському народу в цілому за активну допомогу під час війни з російськими окупантами.

Щиро дякуємо польським колегам за теплий та гостинний прийом! Разом до перемоги!

Команда проєкту