«Інформаційна безпека: російсько- українська війна виставляє рахунки»

1 грудня викладачі університету доєдналися до круглого столу: «Інформаційна безпека: російсько-українська війна виставляє рахунки».

Круглий стіл було проведеного інститутом інформаційної безпеки. Експерти висловили академічні оцінки та прогнози поступу на інформаційному напрямі національної безпеки.

Під час заходу презентовано Зелену та Білу книги протидії дезінформації. Зелена книга протидії дезінформації є спробою проаналізувати стан готовності інститутів державної влади України протистояти пропаганді та цілеспрямованим дезінформаційним атакам, а також оцінити ефективність державної політики у сфері забезпечення інформаційної безпеки. Біла книга є сукупністю пропозицій до змін державної інформаційної політики, спрямованої на підвищення інституційної спроможності органів державної влади та інститутів громадянського суспільства в Україні з метою виявлення та протидії дезінформації.

Команда проєкту