Методологічний семінар для вчителів Лубенщини

5 грудня у місті Лубни відбувся методологічний семінар для вчителів у межах Проєкту ЄС «Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення миру».

Темою семінару для педагогічних працівників та здобувачів освіти була «Правила оформлення наукової статті за результатами дослідження».

З доповіддю перед присутніми виступила ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор педагогічних наук, професор Олена Караман. Під час виступу ректорки було розглянуто питання:

• поняття про науково-педагогічне дослідження;
  • методологія дослідження;
  • класифікація методів науково-педагогічного дослідження;
  • наукові публікації та їх види;
  • структура статті;
  • елементи статті;
  • правила оформлення літератури;
  • правила оформлення анотацій.

Гості з зацікавленістю заслухали доповідь ректорки, а після завершення виступу кожен з присутніх мав можливість задати своє питання та отримати на нього відповідь. Саме під час обговорення виступу, відбулися найцікавіші дискусії.

По завершенню обговорення та дискусій присутні подякували Олені Леонідівні за цікаву та вкрай важливу надану інформацію. Було зроблено групове фото учасників семінару, після чого вони мали змогу поспілкуватись у більш неформальній атмосфері.

Команда проєкту