Інтенсив-практикум з розмовної англійської мови

У межах Проєкту ЄС «Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення миру» в університеті відбувся інтенсив-практикум з розмовної англійської із залученням носія мови.

22 грудня 2022 р. на факультеті іноземних мов в рамках загально факультетського методичного семінару для професорсько-викладацького складу кафедр факультету та практичної частини реалізації грантової програми Ukrainian Leaders Development Program (ULDP) було проведено інтенсив-практикум з розмовної англійської мови.

Спікерами заходу виступили заступник декана з соціально-гуманітарної роботи, викладач кафедри теорії та практики перекладу, голова Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти Ольга Корінська та координатор з маркетингу та роботи з громадськістю English Language Programs, програми державного департаменту США, пан Ніколас Гордон.

Пан Ніколас вкотре високо оцінив рівень підготовки викладача курсу, а також якість матеріалу, який було подано для вивчення теми заняття, особливо у розрізі отриманих знань на воркшопах, що були проведені у період із серпня по вересень в рамках грантової програми UkrainianLeaders Development Program (ULDP)за підтримки The Citizen Diplomacy Action Fund, фінансової підтримки U.S. Department of State’s Bureau of Educational and Cultural Affairs та у партнерстві з компанією Global Ties U.S..

Оскільки міжнародна діяльність є важливою складовою роботи кафедри теорії та практики перекладу та факультету іноземних мов в цілому викладачі використовують кожну можливість, аби обмінюватись досвідом із колегами та проводити заняття із носіями мови. Тому, завдяки плідній співпраці Ольги Корінської із паном Ніколасом вже зараз плануються розмовні клуби з носіями на наступний навчальний семестр для здобувачів освіти факультету іноземних мов.

Відгуки студентів засвідчили, що практикум став чудовою можливістю отримати незабутній досвід спілкування з носієм мови та отримання нових знань. Крім того, здобувачка кафедри теорії та практики перекладу Світлана Єсакова підготували презентацію присвячену святкуванню Різдва в Україні, яку було надіслано нашому гостю в якості перед різдвяного подарунку.

Бажаємо Ользі Олегівні натхнення та творчої наснаги у проведенні наступних онлайн занять із колегами із США.

Команда проєкту