Семінар для оцінки спроможності та вдосконалення процедур реалізації грантової програми

23 березня відбулася презентація Проєкту ЄС ,,Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення мируˮ.

З метою забезпечення кращої підтримки реалізації грантової програми, започаткованої Представництвом ЄС в Україні, Програма розвитку ООН, як частина Програми ООН з відновлення та побудови миру, ініціювала навчальний семінар для бенефіціарів проєкту. Під час якого були прослухані доповіді про результати виконання Проєкту за перший рік: 01.01.2020 – 31.01.2021 та початок виконання плану 2 року: 01.02.2021 – 31.12.2022.

• Поліпшення інфраструктури та матеріально-технічної бази Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.
  • Покращення умов для забезпечення ефективної роботи адміністративного і викладацького складу Університету у межах гуманітарного складника Проєкту.

З 1 лютого 2021 року розпочато виконання плану 2 року Проєкту (01 лютого 2021 – 31 грудня 2022). Так, наразі:

• Тривають роботи з реконструкції навчального корпусу ЛНУ імені Тараса Шевченка в м. Рубіжному (8500 кв. м).
  • Розробляються нормативні документи, що регулюватимуть діяльність 6 освітньо-культурних центрів.
  • Розробляються документи щодо здійснення активностей відповідно до плану 2 року, а саме:

−       придбання меблів та комп’ютерного обладнання для гуртожитку, навчальних кабінетів, центрів і майданчиків, ресурсного центру, конференц-зали, видавництва;

−       проведення тренінгу для Комітету з керівництва Проєктом;

−       реалізації  програм з покращення навичок навчання для викладачів та вчителів (5 занять);

−       виготовлення засобів оповіщення громадськості (листівки, брошури, мобільний виставковий стенд).

Олександр Меняйленко виступив з доповіддю на тему ,,Програмно-апаратна підтримка та інформаційний супровід проєкту ,,Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення мируˮ. Результатами виконання є:

• розробка інформаційної підтримки проєкту (сайт проєкту, You-Tube канал, офіційні сторінки проєкту в соціальних мережах Facebook та Instagram, поширюються прес-релізи заходів по всій області);
  • створення системи електронного документообігу;
  • розроблено детальні специфікації кожного центру.

Віталій Курило та Дмитро Ковальов провели екскурсію по всьому корпусу, детально повідомляючи про перебіг будівельних робіт.