Засідання керівного комітету

19.02.2021 р. відбулося онлайн засідання керівного комітету проєкту «Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення миру».

19.02.2021 р. відбулося онлайн засідання керівного комітету проєкту «Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення миру», у якому взяли участь представники всіх партнерів проєкту: В. Курило (керівник проєкту), Д. Ужченко, Л. Шевченко, Д. Ковальов, О. Меняйленко, О. Караман, А. Молдованов – члени команди від ЛНУ імені Тараса Шевченка, І. Мигович – від ГО «Агенція освітніх ініціатив», В. Мороз – від Луганського обласного благодійного фонду «Альма Матер», О. Кубарь – від ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону», І. Цимбал – від Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час засідання було обговорено нагальні питання з просування проєкту. Керівник проєкту В. Курило поінформував комітет про стан річної звітності, виконання основних активностей і планування подальшої реалізації проєкту з урахуванням змін, спричинених пандемією коронавірусу, зокрема перенесенням на наступний рік проведення конференції open-space, де мають зібратися понад 100 осіб. Він також наголосив на важливості активізації роботи з гуманітарного напрямку – створення програм, роботи з учителями, проведенні соціологічного дослідження.

Про розгортання гуманітарної складової проєкту поінформувала О. Караман, яка акцентувала на 4 запланованих активностях: розробка документів на освітні центри, розробка методичних матеріалів для проведення занять зі студентами, вчителями, викладачами й населенням (9 освітніх програм для реалізації в освітньому процесі ЗВО і 11 програм для роботи з учителями й викладачами для покращення навичок навчання), проміжне соціологічне дослідження й тренінги з викладачами й учителями 10 районів чи об’єднаних територіальних громад, заявлених у проєкті.

Д. Ковальов повідомив про перебіг будівельних робіт, зокрема про завершення ремонту в аудиторіях 3 поверху й актовій залі. Зараз акценти переміщуються на гуртожиток і перші два поверхи.

О. Кубар запропонував у звʼязку з санітарними обмеженнями відразу планувати офлайнові заходи, зокрема конференцію open-space, на мережевий онлайновий напрямок з розподілом координаційних функцій серед представників оргкомітету. Також було висловлене побажання відкоригувати соціологічне дослідження в напрямку обʼєктивації можливостей для досягнення індикаторів виконання проєкту із залученням цільових груп. Концепція таких змін буде підготовлена ним як партнером найближчим часом й подана комітету для  обговорення.

І. Цимбал повідомила про нові технічні можливості ЛОІППО, які можуть сприяти просуванню проєкту, зокрема через платформи Microsoft Teams і ZOOM. Також пані Ірина запропонувала закцентувати увагу в соціологічному дослідженні вивченні готовності респондентів до змін.